جستجو
بهترین دندانپزشک اطفال در رفسنجان
بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ نویسنده : رکسانا سروش

نوبت دهی بهترین دندانپزشک اطفال در رفسنجان

|50 بازدید
|
0 کامنت
مطالعه: 3 دقیقه

بهترین دندانپزشک اطفال در رفسنجان

در سایت دندانپزشکان ایران به معرفی بهترین دندانپزشک اطفال در رفسنجان با اطلاعات آدرس و شماره تماس پرداخته ایم، شما می توانید با ورود به پروفایل های دندانپزشکی جدول زیر اقدام به رزرو نوبت و دریافت مشاوره آنلاین نمایید و تمامی خدمات، بیمه های های درمانی طرف قرارداد، تصاویر نمونه کار دندانپزشک را ببینید.

لیست بهترین دندانپزشکان متخصص اطفال در رفسنجان

ردیف نام دندانپزشک آدرس شماره تماس
1 دکتر نجمه پورغلامعلی داورانی رفسنجان، خیابان امام خمینی، 300 متر مانده به میدان ابراهیم 03434259845
2 دکتر زینب شریفی رفسنجان، بلوار طالقانی 03434265758
3 دکتر زهرا عبدلی ندیک رفسنجان، دانشکده دندانپزشکی 03434280033

بهترین دندانپزشک اطفال در رفسنجان

اخذ نوبت آنلاین از دندانپزشک کودکان در رفسنجان

یکی از اصلی تارین قابلیت های سایت دندانپزشکان ایران امکان دریافت نوبت می باشد، شما می توانید با وارد شدن به پروفایل های وی آی پی سایت با انتخاب گزینه نوبت بگیرید بهترین تاریخ و ساعت را از بین نوبت های خالی انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات شخصی خود مثل نام، نام خانوادگی و شماره تماس با ساخت یا وارد شدن به پنل کاربری نوبت خود را با موفقعت ثبت نمایید.

مشاوره آنلاین از دندانپزشک کودک در رفسنجان

از دیگر قابلیت های سایت ما امکان دریافت مشاوره آنلاین است، شما می توانید با انتخاب گزینه مشاوره به صورت مستقیم با دندانپزشکی فرزند خود در ارتباط باشید و سوالات خود را درباره هزینه خدمات دندانپزشکی اطفال، پروسه درمان و برند مواد و تجهیزات دندانپزشکی بپرسید و با آگاهی کامل تری نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایید.

هزینه دندانپزشکی اطفال در رفسنجان چقدر است؟

هزینه خدمات دندانپزشکی اطفال در رفسنجان به چند عامل مختلف بستگی دارد،که در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

نوع درمان:

  • روش های مختلف دندانپزشکی اطفال هزینه های متفاوتی دارند. معاینات و تمیز کردن معمول، پر کردن، بریس ها یا درمان های گسترده تر مانند کانال ریشه یا کارهای ارتودنسی همگی از نظر هزینه با هم فرق دارند.

تجربه و شهرت دندانپزشک:

  • دندانپزشکان اطفال معتبر یا متخصصان دارای سابقه کار بیشتر معمولاً هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت می کنند.

سن کودک:

  • کودکان خردسال به طور کلی به همکاری بیشتری در طول درمان نیاز دارند که می تواند منجر به افزایش زمان و هزینه ویزیت شود.

وضعیت بیمه:

برخی از بیمه های دندانپزشکی بخشی از هزینه های دندانپزشکی اطفال را پوشش می دهند. قبل از بردن فرزندتان به دندانپزشک، حتما با شرکت بیمه خود صحبت کنید تا ببینید چه خدماتی را تحت پوشش قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه خدمات دندانپزشکی اطفال در رفسنجان، باید از یک دندانپزشک اطفال مشاوره دریافت نمایید، پس وارد یکی از پروفایل های دندانپزشکی وی آی پی در جدول بالا شوید.

بهترین دندانپزشک اطفال از نظر مردم در رفسنجان کیست؟

برای اینکه بتوانید بهترین گزینه را از بین موارد معرفی شده در جدول بالا از نظر مردم انتخاب نمایید، چند تا از صفحات دندانپزشکان را همزمان باز کنید و نمونه تصاویر موجود را مقایسه کنید و از بین آن ها بهترین و نزدیکترین نمونه کار را به سلیقه خود انتخاب نمایید سپس با مراجعه به انتهای صفحه نظرات و پیشنهادات کاربران دیگر را از مراجعه و دریافت خدمات بخوانید و در صورت مثبت بودن آن ها جهت رزرو نوبت با آن ها تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده لیست کامل دندانپزشکی در رفسنجان می توانید با کلیک وارد این لیست شوید و از دندانپزشک مورد نظر خود نوبت و مشاوره آنلاین و رایگان دریافت نمایید.

دندانپزشکی کودک اقساطی در رفسنجان

با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی این روزها بسیاری از والدین در پرداخت هزینه های خدمات دندانپزشکی کودک خود ناتوان هستند از این رو متاسفانه از انجام درمان های حیاتی دندانپزشکی برای فرزند خود امتناع می کنند. بسیاری از دندانپزشکان با درک این شرایط به والدین این امکان را می دهند که بتوانند هزینه درمان را به صورت قسطی پرداخت نمایند. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی وارد پروفایل وی آی پی دندانپزشکان در جدول بالا شوید.

هرگونه کپی برداری از محتوای فوق بدون درج منبع سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

امتیاز شما به این مطلب:
مطالب پیشنهادی

سوالات و نظرات خود را برای نوبت دهی بهترین دندانپزشک اطفال در رفسنجان ارسال کنید

0 کاربر تا الان نظر داده اند

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل