جستجو
دندانپزشک متخصص پروتز دندان در سیرجان
بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ نویسنده : رکسانا سروش

نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص پروتز دندان در سیرجان

|32 بازدید
|
0 کامنت
مطالعه: 3 دقیقه

دندانپزشک متخصص پروتز دندان در سیرجان

در سایت دندانپزشکان ایران به معرفی بهترین دندانپزشک متخصص پروتز دندان در سیرجان با اطلاعات آدرس و شماره تماس پرداخته ایم، شما می توانید با ورود به پروفایل های دندانپزشکی جدول زیر اقدام به رزرو نوبت و دریافت مشاوره آنلاین نمایید و تمامی خدمات، بیمه های های درمانی طرف قرارداد، تصاویر نمونه کار دندانپزشک را ببینید.

لیست بهترین دندانپزشکان پروتز دندان در سیرجان

ردیف نام دندانپزشک آدرس شماره تماس
1 دکتر امیرحسین حجتی سیرجان، خیابان نصیری شمالی، جنب بانک گردشگری 09012654137
2 دکتر سودابه سلیمانی مقدم سیرجان، خیابان شریعتی، کوچه بهزیستی، بعد از چهار کوچه اعلا، سمت راست 09308364992
3 دکتر رقیه کابوسی سیرجان، خیابان هجرت، هجرت 57، مجتمع صدف، طبقه 1 کلینیک صدف 03442332041
4 دکتر محمدعلی نادری نژاد سیرجان، چهارراه اشکذری، کوچه داروخانه رازی، پلاک 45 03442262930

دندانپزشک متخصص پروتز دندان در سیرجان

اخذ نوبت آنلاین از متخصص پروتز در سیرجان

برای اینکه بتوانید از طریق سایت ما نوبت آنلاین دندانپزشکی رزرو نمایید از طریق جدول بالا یکی از دندانپزشکی های معرفی شده را انتخاب نمایید و بر روی نام او کلیک کنید تا بتوانید گزینه نوبت بگیرید را ببینید. با انتخاب این گزینه می توانید جدول زمانبندی ساعات و روز های حضور دندانپزشک را ببینید و از بین آن ها اولین نوبت خالی را انتخاب نمایید تا مجبور نباشید در ترافیک های شهر وقت و هزینه خود را هدر دهید.

مشاوره آنلاین از دندانپزشک متخصص پروتز دندان در سیرجان

برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید این گزینه را در پروفایل دندانپزشک انتخاب نمایید تا درباره هزینه پروتز دندان متحرک یا ثابت، پروسه درمان و برند مواد اطلاعات کسب نمایید و بتوانید با خیالی آسوده نوبت خود را رزرو نمایید. در برخی از شرایط شما می توانید با ارسال عکس دندان های خود به صورت آنلاین مشاوره های اولیه را دریافت نمایید.

هزینه پروتز دندان در سیرجان چقدر است؟

هزینه پروتز دندان در سیرجان به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، برخی از آن ها عبارت اند از:

1.نوع پروتز:

  • پروتز ثابت:  هزینه پروتز ثابت به جنس روکش (فلزی، سرامیکی، زیرکونیوم و …)، تعداد دندان های روکش شده و تخصص و تجربه دندانپزشک بستگی دارد. به طور کلی، هزینه پروتز دندان ثابت بین 1 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان است.
  • بریج دندان: هزینه بریج دندان به تعداد دندان های بریج شده، جنس بریج، نوع بریج (ثابت یا متحرک) بستگی دارد به طور کلی، هزینه بریج دندان بین 3 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان است.
  • پروتز متحرک: پروتز متحرک کامل : هزینه دپروتز دندان کامل به جنس پایه دندانی (آکریلی، فلزی و …)، کیفیت دندان ها و نوع لثه (طبیعی یا ایمپلنت) بستگی دارد. به طور کلی، هزینه پروتز های متحرک بین 2 میلیون تومان تا 7 میلیون تومان است.
  • پلاک پارسیل: هزینه پلاک پارسیل به تعداد دندان های مصنوعی، جنس پلاک، نوع اتصالات و تخصص و تجربه دندانپزشک بستگی دارد. به طور کلی، هزینه پلاک پارسیل بین 1 میلیون تومان تا 5 میلیون تومان است.

2. جنس مواد:

  • پروتزهای دندانی از جنس های مختلفی مانند فلز، سرامیک، زیرکونیوم و رزین ساخته می شوند. پروتزهای ساخته شده از جنس های با کیفیت تر، معمولا گران تر هستند.

3. تعداد جلسات درمانی:

  • تعداد جلسات درمانی مورد نیاز برای ساخت و نصب پروتز، به نوع پروتز، وضعیت دهان و دندان بیمار و مهارت دندانپزشک بستگی دارد. هر چه تعداد جلسات درمانی بیشتر باشد، هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

4. تخصص و تجربه دندانپزشک:

  • دندانپزشکان متخصص و باتجربه معمولا هزینه بیشتری برای ساخت و نصب پروتز دندان دریافت می کنند.

5. بیمه درمانی:

  • برخی از بیمه های درمانی هزینه بخشی از پروتز دندان را تحت پوشش قرار می دهند.

بهتر است برای کسب اطلاعات دقیق تر وارد صفحه وی آی پی دندانپزشکان سایت ما شوید و از آ نها مشاوره آنلاین دریافت نمایید.

پروتز  دندان اقساطی در سیرجان

پروتز های دندانی برای محافظت از دندان های آسیب دیده و جایگزینی برای دندان های از دست رفته می باشد، اما متاسفانه به دلایل شرایط اقتصادی برخی از بیماران بودجه کافی برای انجام پروتز دندان ثابت و با متحرک ندارند از این رو برخی از دندانپزشکان با درک بیماران خود شرایط پرداخت قسطی هزینه ها را برای بیماران فراهم کرده اند. اگر می خواهید از نحوه پرداخت هزینه درمان به صورت قسطی مطلع شوید وارد پنل وی آی پی دندانپزشکان سایت شوید و از آن ها مشاوره آنلاین دریافت نمایید.

برای مشاهده لیست کامل دندانپزشک خوب در سیرجان می توانید با کلیک وارد این لیست شوید و از دندانپزشک مورد نظر خود نوبت و مشاوره آنلاین و رایگان دریافت نمایید.

هرگونه کپی برداری از محتوای فوق بدون درج منبع سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

امتیاز شما به این مطلب:
مطالب پیشنهادی

سوالات و نظرات خود را برای نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص پروتز دندان در سیرجان ارسال کنید

0 کاربر تا الان نظر داده اند

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل