از اینکه سایت دندانپزشکان ایران ، اولین و تنها مرجع تخصصی دریافت نوبت دندانپزشکی در ایران را برای رفع نیازهای خود در حوزه سلامتی دهان و دندان انتخاب نموده اید از شما متشکریم.

مطالب مندرج در وبسایت دندانپزشکان ایران ، جهت اطلاع رسانی و آگاهی عمومی جامعه در خصوص خدمات دندانپزشکی می باشد و مطالب مرتبط با درمان های دندانپزشکی به معنی تجویز نبوده و باید حتما به دندانپزشک متخصص مراجعه فرمایید.

تیم وبسایت دندانپزشکان ایران مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید. در صورتی که در قوانین ما تغییراتی انجام گردد از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد گردید.

قوانین و مقررات درج آگهی

جهت درج آگهی ، دندانپزشکان باید حتما پروانه مطب در شهر درخواستی و کد نظام پزشکی ارائه نمایند . هر نوع درخواست ثبت آگهی بدون داشتن مجوز و خلاف قوانین کشور مورد پذیرش نخواهد بود.

قوانین و مقررات دریافت نوبت دندانپزشکی

جهت دریافت نوبت دندانپزشکی کافیست بروی دکمه درخواست نوبت در پروفایل دندانپزشکان یا کلینیک ها کلیک نمایید و تاریخ و ساعت مدنظرتان را انتخاب و نوبت دریافت نمایید. توجه فرمایید نوبت دریافتی به معنی ساعت دقیق نوبت نیست و حدود ساعت نوبت شما را مشخص خواهد کرد. دریافت نوبت در سایت دندانپزشکان ایران رایگان بوده کافیست نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را ثبت نمایید.

قوانین و مقررات ثبت نظر

ارتقا خدمات دندانپزشکی با نظرات شما کاربران عزیز امکان پذیر خواهد بود ، برای ثبت نظر خود در خصوص تجربه مراجعه به دندانپزشکان یا ارسال نظر درباره محتواهای سایت کافیست نظر و تجربیات خود را ثبت نمایید. انتقال نظرات و تجربه شما کمک می‌کند تا کاربران دیگر دندانپزشک مدنظر خود را با اطمینان بیشتری انتخاب نمایند. نظرات شما توسط کارشناسان پشتیبانی ما در اسرع وقت نهایتا ظرف 48 ساعت بررسی و تایید خواهد گردید.

امنیت و حریم شخصی

امنیت و حریم شخصی شما برای ما اهمیت بالایی دارد ، به همین دلیل اطلاعات شخصی شما بصورت محرمانه نزد دندانپزشکان ایران محفوظ خواهد ماند همچنین انتشار نظرات شما بدون نمایش شماره تماس منتشر خواهد گردید.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به کانون تبلیغات پیک نوین بوده و هرگونه کپی‌برداری و یا مشابه‌سازی از نام این سایت پیگرد قانونی دارد.

ارسال شکایات از آگهی دهندگان

جهت ارسال شکایات خود از آگهی دهندگان در سایت دندانپزشکان ایران  لطفا از طریق تماس با شماره ۰۷۱۳۶۳۲۹۰۱۱ اقدام فرموده و حتما شماره تماس خود را جهت پیگیری شکایت ثبت نمایید.

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل