پروتز دندان در بوشهر

پروتزهای دندانی در بوشهر

گاهی اوقات برخی از دندان ها به دلیل پوسیدگی های بسیار عمیقی که برای آن ها به وجود آمده قابل درمان نمی باشند، و باید از پروتز های نوع متحرک که همان دندان مصنوعی می باشد برای جایگزینی آن ها استفاده کرد. برخی دیگر از دندان ها که دچار تخریب شدید هستد اما قابل درمان می باشند پس از درمان آن ها برای حفظ سلامت و جلوگیری از شکستن آن ها از پروتز های ثابت یا همان روکش دندان استفاده می کنند. ما قصد داریم در ادامه این مطلب به معرفی بهترین دندانپزشکان متخصص پروتز دندان در بوشهر به همراه آدرس و شماره تماس بپردازیم.

شما می توانید قبل از مراجعه به جدول زیر به لیست بهترین دندانپزشکان در بوشهر به همراه اطلاعات تماس و آدرس مراجعه کنید و دندانپزشک مورد نظر خود را در تخصصی خاص پیدا کنید.

پروتز دندان در بوشهر

لیست بهترین دندانپزشکان پروتز دندانی در بوشهر

ردیفنام دندانپزشکآدرس متخصص پروتز دندان در بوشهرشماره تماس
1دکتر فرزانه حسین خضریبوشهر، خیابان امام خمینی، ساختمان پزشکان پارس، طبقه 1، واحد 807733543041
2دکتر علیرضا جعفریبوشهر، میدان امام خمینی، جنب بانک سینا، ساختمان پزشکان مهرگان،  واحد 40107733552780
3دکتر عبدالرضا حیدریبوشهر، خیابان امام، بالای بانک پارسیان07733551887

انواع پروتز دندانی در بوشهر

  • پروتز دندانی متحرک ( دندان مصنوعی )
  • پروتز دندان ثابت ( روکش دندان )

پروتز دندان در بوشهر

پروتز دندانی متحرک ( دندان مصنوعی )

هنگامی که تعدادی زیادی از دندان های فرد دچار تخریب بالا شده باشد، دندانپزشک تصمیم به خارج کردن آن دندان ها از دهان می گیرد و با استفاده از قالبگیری برای بیمار با کمک لابراتورهای دندان ساز پروتز دندانی متحرک ( دندان مصنوعی ) می سازند که بیمار بتواند از آن استفاده کند.

پروتز دندان ثابت ( روکش دندان )

معمولا دندان ها بعد از درمان های سخت مانند عصب کشی، دیواره آن ها بسیار نازک و شکننده خواهند شد بنابراین نیاز است که بر روی آن ها پروتز دندان ثابت ( روکش دندان ) قرار داده شود این پروتز یا روکش توسط لابراتور دندانساز برای بیمار ساخته و توسط دندانپزشک بر روی دندان او قرار خواهد گرفت.

هزینه پروتز دندان در بوشهر چقدر است؟

هزینه پروتز دندانی بسته به نوع آن بسیار متفاوت می باشد و تا زمانی که بیمار توسط دندانپزشک مورد معاینه و عکسبرداری قرار نگیرد هزینه دقیق برای آن نمی توان گفت اما برای آگاهی از هزینه حدودی می توانید با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس آن ها مراجعه کنید.

هر گونه کپی برداری از این محتوا ممنوع و شامل پیگرد می باشد.