جستجو
کلینیک رادیولوژی دهان، فک و صورت آلفا
بروزرسانی: ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ نویسنده : کلینیک رادیولوژی فک و صورت آلفا (آترا)

درباره کلینیک رادیولوژی دهان، فک و صورت آلفا

|1714 بازدید
|
0 کامنت
مطالعه: 3 دقیقه

درباره کلینیک رادیولوژی دهان، فک و صورت آلفا

درباره کلینیک رادیولوژی دهان، فک و صورت آلفا

کلینیک تخصصی رادیولوژی دهان، فک و صورت آلفا در سال 1400 در شهر شیراز افتتاح شد. از آنجا که کیفیت تصاویر خروجی از این مرکز از اهمیت بالایی برای این مجموعه برخوردار است، در انتخاب تجهیزات این کلینیک، دقت فراوانی صورت گرفته تا علاوه بر ارائه تصاویر مطلوب از بیماران محترم، دوز اشعه دریافتی آنها نیز به حداقل برسد. به همین منظور جهت تهیه تصاویر خارج دهانی از دستگاه های تمام دیجیتال با فوکال اسپات نیم میلی متر و 14 بیت سایه خاکستری بهره گرفته شده است. زمان اکسپوژر در این دستگاه ها برای تصاویر پانورامیک به حدود 10 ثانیه و برای سایر تصاویر خارج دهانی به کمتر از 9 دهم ثانیه کاهش یافته است. این امر، باعث کاهش بسیار قابل ملاحظه دوز دریافتی بیماران شده است.

همچنین جهت تهیه تصاویر داخل دهانی نیز از بهترین و جدیدترین نسل از رادیوگرافی دیجیتال با 17 جفت خط رزولوشن تصویری واقعی بهره گرفته شده است تا کیفیت بسیار بهتری از سایر رادیوگرافی های دیجیتال موجود فراهم گردد.

این کلینیک در فضایی با متراژ مناسب تأسیس شده تا با حداقل زمان انتظار بیماران محترم، قدم دیگری در جهت احترام به بیماران و رفاه حال مراجعین و همکاران محترم برداشته شده باشد.

پذیرش: روزهای شنبه تا چهارشنبه 8:30 صبح الی 21 شب

پنجشنبه 8:30 صبح الی 17 عصر

توجه!

برای اطلاع غاز خدمات کامل رادیولوژی دهان، فک و صورت آلفا کلیک کنید.

امتیاز شما به این مطلب:
مطالب پیشنهادی

سوالات و نظرات خود را برای درباره کلینیک رادیولوژی دهان، فک و صورت آلفا ارسال کنید

0 کاربر تا الان نظر داده اند

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل