جستجو
دندانپزشک اطفال در بلوار نصر شیراز
بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ نویسنده : رکسانا سروش

نوبت دهی دندانپزشک اطفال در بلوار نصر شیراز

|60 بازدید
|
0 کامنت
مطالعه: 3 دقیقه

دندانپزشک اطفال در بلوار نصر شیراز

در سایت دندانپزشکان ایران به معرفی بهترین دندانپزشک اطفال در بلوار نصر شیراز با اطلاعات آدرس و شماره تماس پرداخته ایم، شما می توانید با ورود به پروفایل های دندانپزشکی جدول زیر اقدام به رزرو نوبت و دریافت مشاوره آنلاین نمایید و تمامی خدمات، بیمه های های درمانی طرف قرارداد، تصاویر نمونه کار دندانپزشک را ببینید.

لیست بهترین دندانپزشکان متخصص اطفال در بلوار نصر شیراز

ردیف نام دندانپزشک آدرس شماره تماس
1 دکتر مهرنوش پرنگ شیراز، بلوار نصر شرقی، کوچه 35، درمانگاه گلستان 07137442421

دندانپزشک اطفال در بلوار نصر شیراز

نوبت آنلاین از دندانپزشک کودک در محله نصر شیراز

برای دریافت نوبت آنلاین باید وارد یکی از پروفایل های وی آی پی معرفی شده در ابتدای این لیست شوید، با ورود به این صفحه می توانید پس از مطالعه اطلاعات و سوابق تحصیلی و کاری دندانپزشک برای دریافت نوبت گزینه نوبت بگیرید را انتخاب نمایید تا بتوانید نوبت های خالی را در تاریخ و ساعت های مختلف ببینید. پس از انتخاب نوبت اطلاعات خود را در صورتی که تکمیل نیست کامل نمایید تا نوبت شما با موفقعت ثبت شود.

مشاوره آنلاین با دندانپزشک کودکان در محدوده خیابان نصر شیراز

مشاوره آنلاین قابلیتی می باشد که شما می توانید با آنتخاب آن به صورت مستقیم در واتساپ با دندانپزشکی خود در ارتباط باشید و سوالات خود را درباره هزینه خدمات دندانپزشکی کودک و پروسه درمان بپرسید و در برخی شرایط با ارسال عکس رادیولوژی دندان های فرزندتان مشاوره آنلاین دریافت نمایید.

جهت دریافت نوبت و مشاوره با دندانپزشک کودکان در شیراز که در محله های دیگر قرار دارند با کلیک وارد این لیست شوید. شما همچنین می توانید با وارد شدن به لیست دندانپزشکان معتبر شیراز تمامی دندانپزشکان در تخصص های مختلف و محله های متفاوت را با آدرس و شماره تماس ببینید.

هرگونه کپی برداری از محتوای فوق بدون درج منبع سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

امتیاز شما به این مطلب:
مطالب پیشنهادی

سوالات و نظرات خود را برای نوبت دهی دندانپزشک اطفال در بلوار نصر شیراز ارسال کنید

0 کاربر تا الان نظر داده اند

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل