جستجو
دندانپزشک اطفال در سینما سعدی شیراز
بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ نویسنده : رکسانا سروش

نوبت دهی دندانپزشک اطفال در سینما سعدی شیراز

|76 بازدید
|
0 کامنت
مطالعه: 3 دقیقه

دندانپزشک اطفال در سینما سعدی شیراز

در سایت دندانپزشکان ایران به معرفی بهترین دندانپزشک اطفال در سینما سعدی شیراز با اطلاعات آدرس و شماره تماس پرداخته ایم، شما می توانید با ورود به پروفایل های دندانپزشکی جدول زیر اقدام به رزرو نوبت و دریافت مشاوره آنلاین نمایید و تمامی خدمات، بیمه های های درمانی طرف قرارداد، تصاویر نمونه کار دندانپزشک را ببینید.

لیست بهترین دندانپزشکان متخصص اطفال در سینما سعدی شیراز

نامآدرستلفن
کلینیک دندانپزشکی اردیبهشتشیراز، بلوار زند، روبروی بیست متری سینما سعدی، کوچه شهید عبائیان، مجتمع نشاط، طبقه سوم09907887100
07132319421

دندانپزشک اطفال در سینما سعدی شیراز

سایر دندانپزشکان کودک در سینما سعدی شیراز

ردیف نام دندانپزشک آدرس شماره تماس
1 کلینیک دندانپزشکی درنیکا شیراز، سی متری سینما سعدی، نبش کوچه 3، طبقه فوقانی بانک صادرات 07132343110

 

نوبت آنلاین از دندانپزشک کودک در محله سینماسعدی شیراز

اگر می خواهید نوبت دندانپزشکی خود را از سایت ما رزرو کنید، از طریق جدولب ابتدای این مطلب با توجه به آدرس و شناخت دندانپزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی نام او کلیک نمایید تا وارد پنل وی آی پی او شوید سپس گزینه نوبت بگیرید را انتخاب کنید تا بتوانید جدول زمانبندی تاریخ و ساعت حضور دندانپزشک را ببینید و اولین نوبت خالی را برای خود انتخاب کرده در نظر داشته باشید بعد از انتخاب نوبت و وارد کردن اطلاعات شخصی مثل نام، نام خانوادگی و شماره تماس نوبت شما با موفقعیت ثبت خواهد شد.

مشاوره آنلاین با دندانپزشک کودکان در محدوده خیابان سینماسعدی شیراز

از دیگر فاکتورهای سایت ما امکان دریافت مشاوره آنلاین است برای اینکه بتوانید از هزینه خدمات دندانپزشکی اطفال مطلع شوید و در برخی موارد با ارسال عکس رادیولوژی دندان های کودک خود به صورت آنلاین مشاوره بگیرید، گزینه مربوطه را انتخاب نمایید تا به صورت آنلاین با دندانپزشکی خود در واتساپ ارتباط بگیرید.

جهت دریافت نوبت و مشاوره با دندانپزشک کودک خوب در شیراز که در محله های دیگر قرار دارند با کلیک وارد این لیست شوید. شما همچنین می توانید با وارد شدن به لیست دندانپزشکان شیراز تمامی دندانپزشکان در تخصص های مختلف و محله های متفاوت را با آدرس و شماره تماس ببینید.

هرگونه کپی برداری از محتوای فوق بدون درج منبع سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

امتیاز شما به این مطلب:
مطالب پیشنهادی

سوالات و نظرات خود را برای نوبت دهی دندانپزشک اطفال در سینما سعدی شیراز ارسال کنید

0 کاربر تا الان نظر داده اند

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل