جستجو
نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در چادگان
بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ نویسنده : عسل ریحانی

نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در چادگان

|41 بازدید
|
0 کامنت
مطالعه: 3 دقیقه

دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در چادگان

در سایت دندانپزشکان ایران به معرفی بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در چادگان با اطلاعات آدرس و شماره تماس پرداخته ایم، شما می توانید با ورود به پروفایل های دندانپزشکی جدول زیر اقدام به رزرو نوبت و دریافت مشاوره آنلاین نمایید و تمامی خدمات، بیمه های های درمانی طرف قرارداد، تصاویر نمونه کار دندانپزشک را ببینید.

لیست بهترین دندانپزشکان ارتودنسی دندان در چادگان

1. دکتر غلامعلی حاجی عرب

آدرس مطب: چادگان، خیابان مخابرات کوچه آزادگان
شماره تماس: –

2. دکتر سید احسان هاتفی

آدرس مطب: چادگان، خیابان قدس، بعد از داروخانه، نبش کوچه محمدعلی تقیان
شماره تماس: 03157727286

3. دکتر سعید هادی

آدرس مطب: چادگان، شبکه بهداشت ودرمان
شماره تماس: 03724722601

نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در چادگان

اخذ نوبت آنلاین از متخصص ارتودنسی در چادگان

یکی از فاکتور اصلی سایت دندانپزشکان ایران امکان دریافت نوبت آنلاین و رایگان می باشد، شما می توانید از طریق تمامی پروفایل های وی آی پی سایت نوبت آنلاین برای معاینه حضوری توسط دندانپزشک دریافت نمایید کافیست گزینه نوبت بگیرید را در پروفایل یکی از دندانپزشکان انتخاب نمایید و از طریق جدول نوبت ها اولین نوبت خالی را با توجه به برنامه روزانه و هفتگی خود رزرو نمایید.

مشاوره آنلاین از دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در چادگان

برای اینکه بتوانید از هزینه ارتودنسی دندان، نوع دستگاه ارتودنسی، هزینه ها با استفاده از بیمه یا بدون بیمه  پروسه درمان و… مطلع شوید، کافیست بر روی گزینه مشاوره آنلاین کلیک نمایید تا به صورت مستقیم به واتساپ متصل شوید سوالات خود را در قالب صدا و یا متن ارسال نمایید.

هزینه ارتودنسی دندان در چادگان چقدر است؟

هزینه ارتودنسی بسته به عوامل مختلف متفاوت خواهد بود از این رو در ادامه برخی از عوامل موثر در هزینه نهایی را برای اطلاع شما بین خواهیم کرد:

  • نوع ارتودنسی: ارتودنسی شفاف، ارتودنسی متحرک، ارتودنسی نامرئی و ارتودنسی لینگوال، و… هزینه های متفاوتی دارد و بسته به تشخیص دندانپزشک بهترین گزینه برای بیمار انتخاب خواهد شد.
  • تجربه دندانپزشک: هرچه تجربه دندانپزشک و سابقه کار وی بیشتر باشد معمولا هزینه بیشتری خواهد داشت.
  • جراحی های جانبی: کشیدن دندان، جراحی لثه، ترمیم دندان از جمله درمان هایی می باشد که ممکن است قبل از انجام ارتودنسی بقرای برخی از بیماران نیاز باشد از این رو هزینه نهایی درمان را افزایش خواهد خواهد داد.

برای اینکه بتوانید از هزینه دقیق ارتودنسی دندان آگاه شوید می توانید با انتخاب گزینه مشاوره آنلاین در اینباره اطلاعات دقیقی بدست آورید.

بهترین دندانپزشک ارتودنسی دندان از نظر مردم در چادگان کیست؟

برای اینکه بتوانید بهترین گزینه را از بین موارد معرفی شده در جدول بالا انتخاب نمایید، چند تا از صفحات دندانپزشکان را همزمان باز کنید و نمونه تصاویر موجود را مقایسه کنید و از بین آن ها بهترین و نزدیکترین نمونه کار را به سلیقه خود انتخاب نمایید سپس با مراجعه به انتهای صفحه نظرات و پیشنهادات کاربران دیگر را از مراجعه و دریافت خدمات بخوانید تا بهترین متخصص ارتودنسی از نظر مردم را پیدا کنید.

برای مشاهده لیست کامل دندانپزشک خوب چادگان می توانید با کلیک وارد این لیست شوید و از دندانپزشک مورد نظر خود نوبت و مشاوره آنلاین و رایگان دریافت نمایید.

ارتودنسی اقساطی در چادگان

انجام ارتودنسی دندان به روش های مختلف معمولا بین 6 ماه تا 24 ماه زمان خواهد برد از این رو برای اینکه بیماران بتوانند با استفاده از دستگاه های ارتودنسی باکیفیت درمان خود را با موفقعت به پایان برسانند برخی از دندانپزشکی ها شرایط پرداخت اقساطی را برای بیماران خود فراهم کرده اند تا بتوانند با هر بودجه ای درمان خود را دریافت کنند، برای اطلاع از شرایط اقساطی می توانید وارد صفحه اختصاصی دندانپزشک در سایت دندانپزشکان ایران شوید و در اینباره مشاوره آنلاین دریافت نمایید.

امتیاز شما به این مطلب:
مطالب پیشنهادی

سوالات و نظرات خود را برای نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص ارتودنسی دندان در چادگان ارسال کنید

0 کاربر تا الان نظر داده اند

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل