جستجو
دندانپزشک متخصص جراحی لثه در سیرجان
بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ نویسنده : رکسانا سروش

نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص جراحی لثه در سیرجان

|33 بازدید
|
0 کامنت
مطالعه: 3 دقیقه

دندانپزشک متخصص جراحی لثه در سیرجان

در سایت دندانپزشکان ایران به معرفی بهترین دندانپزشک متخصص جراحی لثه در سیرجان با اطلاعات آدرس و شماره تماس پرداخته ایم، شما می توانید با ورود به پروفایل های دندانپزشکی جدول زیر اقدام به رزرو نوبت و دریافت مشاوره آنلاین نمایید و تمامی خدمات، بیمه های های درمانی طرف قرارداد، تصاویر نمونه کار دندانپزشک را ببینید.

لیست بهترین دندانپزشکان جراحی لثه در سیرجان

ردیف نام دندانپزشک آدرس شماره تماس
1 دکتر امین معتمدی سیرجان، خبابان استقلال، خبابان حکیم 03432470628
2 دکتر امیرحسین حجتی سیرجان، خیابان نصیری شمالی، جنب بانک گردشگری 09012654137
3 دکتر مریم شهبا سیرجان، خیابان امام، کوچه دکتر ادیب پور 03442204325

دندانپزشک متخصص جراحی لثه در سیرجان

اخذ نوبت آنلاین از متخصص جراحی لثه در سیرجان

یکی از اصلی تارین قابلیت های سایت دندانپزشکان ایران امکان دریافت نوبت می باشد، شما می توانید با وارد شدن به پروفایل های وی آی پی سایت با انتخاب گزینه نوبت بگیرید بهترین تاریخ و ساعت را از بین نوبت های خای انتخاب کنید و با وارد کردن اطلاعات شخصی خود مثل نام، نام خانوادگی و شماره تماس نوبت خود را با موفقعت ثبت نمایید.

مشاوره آنلاین از دندانپزشک متخصص لثه در سیرجان

از دیگر قابلیت های سایت ما امکان دریافت مشاوره آنلاین است، شما می توانید با انتخاب گزینه مشاوره به صورت مستقیم با دندانپزشکی خود در ارتباط باشید و سوالات خود را درباره هزینه جراحی های لثه با لیزر بدون لیزر، پروسه درمان و دوران نقاهت بپرسید و با آگاهی کامل تری نسبت به دریافت نوبت اقدام نمایید.

هزینه جراحی لثه در سیرجان چقدر است؟

هزینه جراحی لثه در سیرجان به چندین عامل بستگی دارد، که شامل فاکتورهای زیر می باشد:

  • نوع عمل جراحی: انواع مختلفی از جراحی لثه وجود دارد که هر کدام هزینه خاص خود را دارد. به عنوان مثال، فلیپ لثه که برای درمان بیماری پریودنتال شدید استفاده می شود، معمولاً از جرمگیری و صاف کردن ریشه دندان گرانتر است.
  • میزان پیچیدگی عمل: در برخی موارد، جراحی لثه ممکن است پیچیده تر از موارد دیگر باشد. به عنوان مثال، اگر بیمار سابقه جراحی دهان قبلی داشته باشد یا لثه های او به شدت عفونی شده باشد، عمل ممکن است دشوارتر باشد و هزینه بیشتری داشته باشد.
  • تجربه و تخصص جراح: جراحان باتجربه و متخصص تر معمولاً هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت می کنند.
    نوع بی حسی: نوع بی حسی که در طول درمان استفاده می شود نیز می تواند بر هزینه تأثیر بگذارد. بی حسی تخصصی معمولاً از بی حسی موضعی گرانتر است.

به طور کلی، هزینه جراحی لثه در ایران می تواند از حدود 1,000,000 تومان تا 3,000,000 تومان یا بیشتر متغیر باشد.

در اینجا چند نکته وجود دارد که می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه جراحی لثه کمک کند:

مشاوره آنلاین با یک دندانپزشک متخصص پریودنتیست واجد شرایط بهترین راه برای تعیین دقیق هزینه جراحی لثه در مورد خاص شما است، پس وارد پنل وی آی پی دندانپزشک شوید و بر روی گزینه مشاوره کلیک نمایید.

بهترین دندانپزشک جراحی لثه از نظر مردم در سیرجان کیست؟

یکی از قابلیت های سایت ما امکان ثبت نظرات و پیشنهاد می باشد، شما می توانید در انتهای تمامی صفحات سایت نظرات مثبت و منفی سایر کاربران را از تجربه دریافت خدمات دندانپزشکی بخوانید و با مقایسه آن ها و تصاویر نمونه کار جراحی لثه دندانپزشک مورد نظر در صفحه وی آی پی بهترین دندانپزشک را پیدا کنید و برای رزرو نوبت با شماره آن ها تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده لیست کامل دندانپزشک خوب در سیرجان می توانید با کلیک وارد این لیست شوید و از دندانپزشک مورد نظر خود نوبت و مشاوره آنلاین و رایگان دریافت نمایید.

جراحی لثه اقساطی در سیرجان

جراحی های لثه روش های مختلفی دارد که به هدف های متفاوتی انجام می شود؛ اما بسیاری از بیماران بودجه کافی برای رسیدگی به لثه های خود را ندارند از این رو تعدادی از دندانپزشکان شرایط پرداخت اقساطی هزینه های جراحی لثه را فراهم کرده اند، شما می توانید با وارد شدن به پروفایل های وی آی پی سایت از نحوه پرداخت هزینه ها به صورت قسطی مطلع شوید.

هرگونه کپی برداری از محتوای فوق بدون درج منبع سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

امتیاز شما به این مطلب:
مطالب پیشنهادی

سوالات و نظرات خود را برای نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص جراحی لثه در سیرجان ارسال کنید

0 کاربر تا الان نظر داده اند

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل