جستجو
دندانپزشک متخصص روکش دندان در رفسنجان
بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ نویسنده : رکسانا سروش

نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص روکش دندان در رفسنجان

|44 بازدید
|
0 کامنت
مطالعه: 3 دقیقه

دندانپزشک روکش دندان در رفسنجان

در سایت دندانپزشکان ایران به معرفی بهترین دندانپزشک روکش دندان در رفسنجان با اطلاعات آدرس و شماره تماس پرداخته ایم، شما می توانید با ورود به پروفایل های دندانپزشکی جدول زیر اقدام به رزرو نوبت و دریافت مشاوره آنلاین نمایید و تمامی خدمات، بیمه های های درمانی طرف قرارداد، تصاویر نمونه کار دندانپزشک را ببینید.

لیست بهترین دندانپزشکان روکش دندان در رفسنجان

ردیف نام دندانپزشک آدرس شماره تماس
1 دکتر محمود معتمدی نژاد رفسنجان، خیابان مدرس حوزه معاونت بهداشتی 03434227715
2 دکتر مهدی عباسی رفسنجان، میدان شهدا، خیابان شهید محمدی نژاد 03434208313
3 دکتر معین سنجی رفسنجانی رفسنجان، بلوار امام علی 09913673486
4 دکتر آرمان صالحی رفسنجان، خیابان امام خمینی (ره)، حد فاصل بین 38 و 40 03434259846

دندانپزشک متخصص روکش دندان در رفسنجان

اخذ نوبت آنلاین از متخصص روکش دندان در رفسنجان

اگر می خواهید نوبت دندانپزشکی خود را از سایت ما رزرو کنید، از طریق جدولب ابتدای این مطلب با توجه به آدرس و شناخت دندانپزشک مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی نام او کلیک نمایید تا وارد پنل وی آی پی او شوید سپس گزینه نوبت بگیرید را انتخاب کنید تا بتوانید جدول زمانبندی تاریخ و ساعت حضور دندانپزشک را ببینید و اولین نوبت خالی را برای خود انتخاب کرده در نظر داشته باشید بعد از انتخاب نوبت و وارد کردن اطلاعات شخصی مثل نام، نام خانوادگی و شماره تماس نوبت شما با موفقعیت ثبت خواهد شد.

مشاوره آنلاین از دندانپزشک روکش دندان در رفسنجان

از دیگر فاکتورهای سایت ما امکان دریافت مشاوره آنلاین است برای اینکه بتوانید از هزینه روکش دندان مطلع شوید و در برخی موارد با ارسال عکس رادیولوژی دندان های خود به صورت آنلاین مشاوره بگیرید، گزینه مربوطه را انتخاب نمایید تا به صورت آنلاین با دندانپزشکی خود در واتساپ ارتباط بگیرید.

بهترین دندانپزشک روکش دندان از نظر مردم در رفسنجان کیست؟

سایت ما با جمع آوری لیستی از بهترین دندانپزشکان متخصص روکش دندان به شما کمک می کند تا بتوانید تمامی دندانپزشکان متخصص و باتجربه در زمینه زیبایی دندان را با اطلاعات کامل آدرس و شماره تماس مشاهده نمایید. برای اینکه بتوانید از بین دندانپزشکان معرفی شده نزدیکترین را به سلیقه خود پیدا کنید کافیست وارد صفحه اختصاصی دندانپزشک شوید و نمونه کار آن ها را در آن صفحه مشاهده نمایید و برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر نیز بر روی لینک اینستاگرام معرفی شده نیز کلیک نمایید. و همچنین در انتهای صفحه اختصاصی دندانپزشک نظرات مثبت و منفی سایر کاربران را مطالعه نمایید.

هزینه روکش دندان در رفسنجان

هزینه روکش دندان درفسنجان به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

نوع روکش: متداول ترین انواع روکش های دندان عبارتند از:

  • روکش های فلزی: این روکش ها بادوام ترین نوع هستند، اما ممکن است ظاهری طبیعی نداشته باشند. قیمت آنها بین 1 تا 3 میلیون تومان است.
  • روکش های سرامیکی: این روکش ها طبیعی تر به نظر می رسند، اما به اندازه روکش های فلزی بادوام نیستند. قیمت آنها بین 2 تا 5 میلیون تومان است.
  • روکش های رزینی: این روکش ها ارزان ترین نوع هستند، اما کمترین دوام را نیز دارند. قیمت آنها بین 1 تا 2 میلیون تومان است.
  • موقعیت دندان: روکش دندان های عقبی به طور کلی ارزان تر از روکش دندان های جلویی است.
  • تجربه و تخصص دندانپزشک: دندانپزشکان با تجربه و تخصص بیشتر معمولا هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت می کنند.
  • به طور کلی، هزینه روکش یک دندان در ایران بین 1 تا 5 میلیون تومان است.

با این حال، برای اطلاع دقیق از هزینه، باید از یک دندانپزشک مشاوره آنلاین دریافت نمایید.

روکش دندان اقساطی در رفسنجان

روکش دندان امری ضروری برای دندان هایی می باشد که مقاومت بالایی بر اثر درمان هایی چون عصب کشی و ترمیم پوسیدگی ندارند؛ اما بسیاری از بیماران به دلیل اینکه هزینه روکش دندان سنگین است از انجام ادامه درمان خودداری می کنند از این رو بسیاری از دندانپزشکان شرایط پرداخت اقساطی هزینه ها را برای کمک به بیماران خود فراهم کرده اند برای اطلاع از این شرایط وارد پروفایل وی آی پی دندانپزشک شوید.

برای مشاهده لیست کامل دندانپزشک معتبر رفسنجان می توانید با کلیک وارد این لیست شوید و از دندانپزشک مورد نظر خود نوبت و مشاوره آنلاین و رایگان دریافت نمایید.

هرگونه کپی برداری از محتوای فوق بدون درج منبع سایت پیگرد قانونی خواهد داشت.

امتیاز شما به این مطلب:
مطالب پیشنهادی

سوالات و نظرات خود را برای نوبت دهی بهترین دندانپزشک متخصص روکش دندان در رفسنجان ارسال کنید

0 کاربر تا الان نظر داده اند

اشتراک گذاری با دوستان از طریق :
واتساپ پیامک تلگرام ایمیل